Sportovní soutěže 2019/2020

Jsme 4. v ČR v přespolním běhu!

Obrovského úspěchu dosáhli naši běžci v republikovém finále v přespolním běhu. Po vítězstvích v okresním a krajském finále odcestovalo družstvo chlapců IV. kategorie do Hradce Králové, kde se už poněkolikáté konal závěrečný závod. Na trase zhruba 3000 m s hromadným startem se dokonce dvěma našim běžcům, Domiku Starečkovi (7.) a Vojtěchu Urbánkovi (8.), podařilo doběhnout v první desítce nejlepších běžců. V celkovém součtu, kdy se do bodování počítali čtyři nejlepší běžci z každého družstva, z toho bylo nádherné 4. místo. Závodu se účastnilo 84 závodníku ve čtrnácti družstvech, kdy každé reprezentovalo jeden kraj. Celkově byla výprava Moravskoslezského kraje nejúspěšnějším krajem ze všech. Gratulujeme!!!

Turnaj v goalballu

Ve čtvrtek 10. 10. si žáci 9. ročníku vyzkoušeli integrační sport goalball, ve kterém se museli obejít bez zraku.

Memoriál Mirko Fišera

Přepolní běh

MTBCROSS 2019

Letošní MTBCROSS přilákal na start stovky mladých cyklistů. Tradičně jsme patřili mezi nejúspěšnější školy, protože své kategorie s přehledem vyhráli Karolína Neugebauerová a Jakub Mušálek. Dařilo se i Václavu Najserovi, který skončil druhý a Nele Kusynové na místě třetím. Stejně jako loni naše družstvo vyhrálo i štafetu základních škol.

 


Sportovní soutěže 2018/2019

Sportovní soutěže 2017/2018

Sportovní soutěže 2016/2017

Sportovní soutěže 2015/2016