Akce

Dopravní soutěž ŠD

Ve středu 15. 5. proběhla Dopravní soutěž školních družin, kterou již tradičně pořádáme. Zúčastnilo se celkem 11 ŠD, na předních příčkách se umístili i naši žáci. Počasí nám přálo, bylo krásně teplo, všichni si tak mohli pochutnat na nanucích Mrož. Tímto děkujeme za sponzorský dar od mrazíren BidFood.

Dopravní soutěž ŠD

 

Házená

Tento házenkářský team po celý školní rok urputně bojoval na turnajích školní a družinové ligy. Ta byla pod záštitou házenkářské ligy Praha. Odehráli celkem osm turnajů. Děti po celý školní rok pravidelně trénovaly a své dovednosti ukazovaly na turnajích. Vybojovaly poháry za druhé místo ve školní lize a třetí místo v družinové lize. Za jejich zodpovědnost, bojovnost a reprezentaci patří všem velké poděkování a zasloužená odměna.

 Házená ŠD Házená ŠD

Házená ŠD Házená ŠD

 

Čarodějnický rej ŠD

V úterý 30. 4. proběhla ve ŠD akce pro děti Čarodějnický rej. Počasí nám krásně vyšlo a děti si s družinovými čarodějkami udělaly řidičák na koště, proměnily se v užovku Žofku a prolézaly obručemi, snažily se opatrně přenést pukavce a házely ohnivou koulí. Kromě toho vymýšlely zaklínadla a řešily zapeklitý čarodějnický kvíz. Máme šikovné děti, které všechny úkoly zvládly perfektně a všichni jsme se dobře bavili.

Čarodějnický rej ŠD

 

Odpoledne s detektivkou

V rámci března měsíce knihy, proběhla ve středu 27. 3. akce ŠD pro děti s názvem "Odpoledne s detektivkou". Děti plnily detektivní úkoly a řešily různé záhady... Poté jsme si přečetli napínavé příběhy.

Odpoledne s detektivkou

 

Ponožkový den 2024

Děvčata z tanečního kroužku Gabky Žabky se ve čtvrtek 21. 3. zúčastnila přehlídky v Kulturním domě Na Rybníčku. Tímto se připojila k oslavě Světového dne Downova syndromu. Tento den se na znamení oslavy nosí dvě různé ponožky.

  Ponožkový den 2024  Ponožkový den 2024 Ponožkový den 2024

 

Deskovky trochu jinak

Ve čtvrtek 29. 2. jsme pro děti připravili zábavné odpoledne na téma: Deskovky trochu jinak.

Deskovky trochu jinak

 

Setí kytiček ve 2. B

Setí kytiček ve ŠD 2. B

 

Poděkování

 Poděkování ŠD Poděkování ŠD

 

Karneval již dnes

Karneval již dnes

 

Valentýnky

Děti ze čtvrtých a třetích tříd v družině vyráběly ,,Valentýnky". Na zítřejší svátek sv. Valentýna, pro své milované.

  Valentýnky  Valentýnky Valentýnky

 

Příprava na karneval

Výroba masek dle vlastní fantazie. Družina 2. B.

 Příprava na karneval Příprava na karneval

 

ŠD Olympiáda

Ve čtvrtek před pololetních prázdninami jsme si s dětmi užili báječné odpoledne. Ocitli jsme se na jednodenních mini olympijských hrách. Zúčastnilo se 6 týmů, každý měl své jméno a někdo i soutěžní pokřik. Lyžovalo se, bobovalo, bruslilo a v soutěžním kvízu si děti potrápily i hlavičky. Na další setkání se opět těšíme.

ŠD Olympiáda

 

Nejlepší sběrači přírodnin

Odměnili jsme sběrače přírodnin. Děti sbíraly žaludy a kaštany v průběhu října 2023. Sběru se zúčastnilo celkem 69 dětí a nasbíraly společně přes 1800 kg přírodnin. Nejlepších 6 sběračů dostalo věcné dárky a všichni sběrači malou dobrůtku.

ŠD Sběrači/

 

Ledové ostří

Děvčata z I. oddělení družiny ( 4. třídy a 3. A) se staly švadlenkami a vytvořily tyto krásné brusle. My jsme na zimu připravené!

Ledové ostří ŠD

 

Adventní Kylešovice

Dnešní pokračování adventních Kylešovic. Akci začaly děti ze zumby pro pokročilé s tancem Wednesday, poté vystoupila 3. A se svým vánočním pásmem a nakonec zatančily děti ze zumby pro začátečníky s tancem Jingle Bells.

Všem moc děkujeme.

Adventní Kylešovice

 

Vánoční dílničky

7. 12. na naší škole proběhly "Vánoční dílničky", děti a rodiče si mohli vyrobit krásné dárky pro své nejbližší.

Vánoční dílničky

 

Poděkování

Poděkování

 

Žabky Gabky na Adventu

V sobotu 2. 12. potěšily naše Žabky Gabky svým tanečním vystoupením diváky na akci Adventní Kylešovice. Pokud jste je neviděli máte příležitost ještě v pátek 15. 12.

  Žabky Gabky Žabky Gabky Žabky Gabky

 

Mikulášský aerobik

Dne 4. 12. se 5 dětí z 1. - 3.tříd účastnily soutěže Mikulášský aerobik pořádané ZŠ Vrchní. Malí nadšení tanečníci z okolních ZŠ hojně zaplnili celou tělocvičnu. Výběr těch nejlepších nebyl snadný. Děti naší školy neskrývaly svá nadšení a nadání k pohybu a celou akci si naplno užily. Žáci podaly opravdu krásné výkony, kterých si všimla také porota. O druhé místo se zasloužila žákyně 1. třídy Eliška Eszlerová a první místo obsadil žák 3. třídy Jan Doseděl.

Mikulášský aerobik

 

Listopad ve školní družině

Listopadové aktivity v 3.oddělení ŠD: vyrábění indiánské haleny v rámci celoroční třídní hry, " projekty" na nové dálnice a samozřejmě dovádění v prvním sněhu.

Listopad ve školní družině

 

Ve zdravém těle zdravý duch

Sport, seznámení s první pomocí, správné stravování. To bylo tématem disciplín, které si děti v rámci těchto aktivit vyzkoušely a všichni se skvěle bavili.

Ve zdravém těle zdravý duch

 

Jablíčkohraní

V hlavní roli JABLKO. "Jablíčkohraní" proběhlo v minulých dnech v odděleních ŠD. Od tvoření přes pečení, až k ochutnávání jablíčkových dobrot.

Jablíčkohraní

 

Halloween ve školní družině

Halloween v ŠD

 

Interaktivní výstava Podzim

Můžete zhlédnout v budově Na Pomezí na konci října a začátkem listopadu.

 Interaktivní výstava Podzim Interaktivní výstava Podzim

Interaktivní výstava Podzim Interaktivní výstava Podzim

 

Hrátky se zvířátky

Pod tímto názvem se konala v pátek 13.10. celodružinová akce, kterou si pro žáky připravily paní vychovatelky. Děti si zasoutěžily, protáhly svaly a pobavily se na stanovištích se zvířecí tématikou. Všichni byli první a odnesli si i malou odměnu.

Hrátky se zvířátky 

 

Akce ŠD a ŠK 2022/2023

Akce ŠD a ŠK 2021/2022

Akce ŠD a ŠK 2020/2021

Akce ŠD a ŠK 2019/2020

Akce ŠD a ŠK 2018/2019

Akce ŠD a ŠK 2017/2018

Akce ŠD a ŠK 2016/2017