Nejlepší sběrači přírodnin

Odměnili jsme sběrače přírodnin. Děti sbíraly žaludy a kaštany v průběhu října 2023. Sběru se zúčastnilo celkem 69 dětí a nasbíraly společně přes 1800 kg přírodnin. Nejlepších 6 sběračů dostalo věcné dárky a všichni sběrači malou dobrůtku.

ŠD Sběrači/

Ledové ostří

Děvčata z I. oddělení družiny ( 4. třídy a 3. A) se staly švadlenkami a vytvořily tyto krásné brusle. My jsme na zimu připravené!

Ledové ostří ŠD

Adventní Kylešovice

Dnešní pokračování adventních Kylešovic. Akci začaly děti ze zumby pro pokročilé s tancem Wednesday, poté vystoupila 3. A se svým vánočním pásmem a nakonec zatančily děti ze zumby pro začátečníky s tancem Jingle Bells.

Všem moc děkujeme.

Adventní Kylešovice

Vánoční dílničky

7. 12. na naší škole proběhly "Vánoční dílničky", děti a rodiče si mohli vyrobit krásné dárky pro své nejbližší.

Vánoční dílničky

Žabky Gabky na Adventu

V sobotu 2. 12. potěšily naše Žabky Gabky svým tanečním vystoupením diváky na akci Adventní Kylešovice. Pokud jste je neviděli máte příležitost ještě v pátek 15. 12.

Žabky Gabky Žabky Gabky Žabky Gabky

Mikulášský aerobik

Dne 4. 12. se 5 dětí z 1. - 3.tříd účastnily soutěže Mikulášský aerobik pořádané ZŠ Vrchní. Malí nadšení tanečníci z okolních ZŠ hojně zaplnili celou tělocvičnu. Výběr těch nejlepších nebyl snadný. Děti naší školy neskrývaly svá nadšení a nadání k pohybu a celou akci si naplno užily. Žáci podaly opravdu krásné výkony, kterých si všimla také porota. O druhé místo se zasloužila žákyně 1. třídy Eliška Eszlerová a první místo obsadil žák 3. třídy Jan Doseděl.

Mikulášský aerobik

Listopad ve školní družině

Listopadové aktivity v 3.oddělení ŠD: vyrábění indiánské haleny v rámci celoroční třídní hry, " projekty" na nové dálnice a samozřejmě dovádění v prvním sněhu.

Listopad ve školní družině

Ve zdravém těle zdravý duch

Sport, seznámení s první pomocí, správné stravování. To bylo tématem disciplín, které si děti v rámci těchto aktivit vyzkoušely a všichni se skvěle bavili.

Ve zdravém těle zdravý duch

Jablíčkohraní

V hlavní roli JABLKO. "Jablíčkohraní" proběhlo v minulých dnech v odděleních ŠD. Od tvoření přes pečení, až k ochutnávání jablíčkových dobrot.

Jablíčkohraní

Halloween ve školní družině

Halloween v ŠD

Interaktivní výstava Podzim

Můžete zhlédnout v budově Na Pomezí na konci října a začátkem listopadu.

Interaktivní výstava Podzim Interaktivní výstava Podzim

Hrátky se zvířátky

Pod tímto názvem se konala v pátek 13.10. celodružinová akce, kterou si pro žáky připravily paní vychovatelky. Děti si zasoutěžily, protáhly svaly a pobavily se na stanovištích se zvířecí tématikou. Všichni byli první a odnesli si i malou odměnu.

Hrátky se zvířátky

Akce ŠD a ŠK 2022/2023