Ponožkový den 2024

Děvčata z tanečního kroužku Gabky Žabky se ve čtvrtek 21. 3. zúčastnila přehlídky v Kulturním domě Na Rybníčku. Tímto se připojila k oslavě Světového dne Downova syndromu. Tento den se na znamení oslavy nosí dvě různé ponožky.

Ponožkový den 2024  Ponožkový den 2024 Ponožkový den 2024

Deskovky trochu jinak

Ve čtvrtek 29. 2. jsme pro děti připravili zábavné odpoledne na téma: Deskovky trochu jinak.

Deskovky trochu jinak

Setí kytiček ve 2. B

Setí kytiček ve ŠD 2. B

Poděkování ŠD Poděkování ŠD

Karneval již dnes

Valentýnky

Děti ze čtvrtých a třetích tříd v družině vyráběly ,,Valentýnky". Na zítřejší svátek sv. Valentýna, pro své milované.

Valentýnky  Valentýnky Valentýnky

Příprava na karneval

Výroba masek dle vlastní fantazie. Družina 2. B.

Příprava na karneval Příprava na karneval

ŠD Olympiáda

Ve čtvrtek před pololetních prázdninami jsme si s dětmi užili báječné odpoledne. Ocitli jsme se na jednodenních mini olympijských hrách. Zúčastnilo se 6 týmů, každý měl své jméno a někdo i soutěžní pokřik. Lyžovalo se, bobovalo, bruslilo a v soutěžním kvízu si děti potrápily i hlavičky. Na další setkání se opět těšíme.

ŠD Olympiáda

Nejlepší sběrači přírodnin

Odměnili jsme sběrače přírodnin. Děti sbíraly žaludy a kaštany v průběhu října 2023. Sběru se zúčastnilo celkem 69 dětí a nasbíraly společně přes 1800 kg přírodnin. Nejlepších 6 sběračů dostalo věcné dárky a všichni sběrači malou dobrůtku.

ŠD Sběrači/

Ledové ostří

Děvčata z I. oddělení družiny ( 4. třídy a 3. A) se staly švadlenkami a vytvořily tyto krásné brusle. My jsme na zimu připravené!

Ledové ostří ŠD

Adventní Kylešovice

Dnešní pokračování adventních Kylešovic. Akci začaly děti ze zumby pro pokročilé s tancem Wednesday, poté vystoupila 3. A se svým vánočním pásmem a nakonec zatančily děti ze zumby pro začátečníky s tancem Jingle Bells.

Všem moc děkujeme.

Adventní Kylešovice

Vánoční dílničky

7. 12. na naší škole proběhly "Vánoční dílničky", děti a rodiče si mohli vyrobit krásné dárky pro své nejbližší.

Vánoční dílničky

Žabky Gabky na Adventu

V sobotu 2. 12. potěšily naše Žabky Gabky svým tanečním vystoupením diváky na akci Adventní Kylešovice. Pokud jste je neviděli máte příležitost ještě v pátek 15. 12.

Žabky Gabky Žabky Gabky Žabky Gabky

Mikulášský aerobik

Dne 4. 12. se 5 dětí z 1. - 3.tříd účastnily soutěže Mikulášský aerobik pořádané ZŠ Vrchní. Malí nadšení tanečníci z okolních ZŠ hojně zaplnili celou tělocvičnu. Výběr těch nejlepších nebyl snadný. Děti naší školy neskrývaly svá nadšení a nadání k pohybu a celou akci si naplno užily. Žáci podaly opravdu krásné výkony, kterých si všimla také porota. O druhé místo se zasloužila žákyně 1. třídy Eliška Eszlerová a první místo obsadil žák 3. třídy Jan Doseděl.

Mikulášský aerobik

Listopad ve školní družině

Listopadové aktivity v 3.oddělení ŠD: vyrábění indiánské haleny v rámci celoroční třídní hry, " projekty" na nové dálnice a samozřejmě dovádění v prvním sněhu.

Listopad ve školní družině

Ve zdravém těle zdravý duch

Sport, seznámení s první pomocí, správné stravování. To bylo tématem disciplín, které si děti v rámci těchto aktivit vyzkoušely a všichni se skvěle bavili.

Ve zdravém těle zdravý duch

Jablíčkohraní

V hlavní roli JABLKO. "Jablíčkohraní" proběhlo v minulých dnech v odděleních ŠD. Od tvoření přes pečení, až k ochutnávání jablíčkových dobrot.

Jablíčkohraní

Halloween ve školní družině

Halloween v ŠD

Interaktivní výstava Podzim

Můžete zhlédnout v budově Na Pomezí na konci října a začátkem listopadu.

Interaktivní výstava Podzim Interaktivní výstava Podzim

Hrátky se zvířátky

Pod tímto názvem se konala v pátek 13.10. celodružinová akce, kterou si pro žáky připravily paní vychovatelky. Děti si zasoutěžily, protáhly svaly a pobavily se na stanovištích se zvířecí tématikou. Všichni byli první a odnesli si i malou odměnu.

Hrátky se zvířátky

Akce ŠD a ŠK 2022/2023