Akce ŠD a ŠK 2020/2021

Den Země - školní družina

 

Tužkovníky - 1. A

      

 

Družina o jarních prázdninách

 

Téma týdne - řemesla

 

Družina na sněhu

 

Družina - zima

 

Den zvířat

 

Sběr kaštanů a žaludů

Mezi tradiční akce naší školní družiny patří sběr kaštanů a žaludů. Tímto pomáháme nejen myslivcům, kteří nasbíranými  kaštany a žaludy v zimě krmí zvířátka, ale také útulku v Opavě. Peníze, které získáme za sběr, darujeme právě útulku. Z důvodu nařízení vlády a uzavření škol trvala naše sběrová akce pouze pár týdnů. Proto děti nasbíraly méně než v minulých letech. Do sběru se zapojilo celkem 42 dětí z prvních až pátých tříd. Celkově se podařilo nasbírat 728 kilogramů. Po návratu do školních lavic budou děti za svou snahu odměněny. Všem dětem a rodičům děkujeme za pomoc a aktivitu při sběru.